Únor 2010

→aHOOj←

27. února 2010 v 8:44 | HaNčA |  My Diary
zDRAVÍÍM všechnyy ...... x) !!Omluva-včera jsem byla u babičky tk jsem se na blogíS nedostala.. x( ! JinÁÁK hoorryy upaa supr...krásnýý sjezdovky :-*!! A kráseej bazén WATZMANN THERME PARK..to neejj :* !!! UPÉÉÉÉ Úžaa :D !!! doporučujuu.. :) !! PENZION...LAMPLLEHEN too byloo něco úžasnýho...twl..samý ovečkyy(kdo nebyl nepochopí) ;) SISIII..nej to kočáá :* Hold úža dovolenááá ae když jsem přišla na facebook tk mě to příšerně zarazilo..MILION UPOZORNĚNÍ atd. :D ae to sem nevěděla co ptm přijde :'( !! Když sem byla na hlavní stránce překvapilo mě to že má dotyčná osoba měla ve svém jménu jméno jedné mé kámošky... a ptm ten komentář Twl moooc sem natesena az prijedes =* BFF :-* ploste 4ever!!!Si mooje :D =* =*.O tee nikdy neci prijiit :-* (to je jen úryvek :'( ) Ae to nbylo pro mně:'( ) s ní sem byla asi do minulýho tejdne snad ještě BFF já ae tohle si mnluví za všechno :'( !! DOst mě to bolí a hlavně ptm to že se na mně nasere že sem ji nenapsala že jedu na hory.. :/ !! Jenže jak bych jí to mohla napsat když furt někde venku lítá a na FCB ani na SKYPE či ICQ si neudělá čass.. :( !! Když jsem jí ve čtvrtek napsala at jde na ICQ napsala mi VERČA že je u ní a tk že si s ní můžu psát.. :/ néé děkuju ale nechci ... chtěla jsem to s ní prořešit sama a né i s Verčou....ptm když jsem jí nabídla jestlu by u nás nechtěla spát v pátek...... ne prtž je domluvená s verčou..chápu že je to její soukromá věc kam a s kým chodí ae aspon by mohla mít pro mě pochopení :/ !!! NE!! Když jsem včera zavolala že s ní msím mluvit..je u Verči a dělala že neslyší..a protáhla ten hovor na 3 min. a to sem jí řikala že nmám kredit :( !!! Pak sem zjistila že si dala s tou dotyčnou fotky na FCB pod názvem "WITH" nbo tak něco..prostě mě se ani neozve..a když u nás spala(cca 2 týdny zpět) tk jsem se den předtím pohádali ae ptm sme jaksi se usmířili..když u nás byla tak jsem chtěla na blog napsat že to vyšlo...že u nás spí... ae ona najednou at to prej nepíšu že řekla (té dotyčné) že spolu nemluvíme.. :/ a já ji na to skočila... :'( je mě z toho do breku!! Ona si to třeba neuvědomí ale např. ta máta na mochito co sme dělalai stála 35 kč.. !!! Jko mě je z toho blbě a ona se tmu možná směje... :( !!! Jestli si to četla tk mě asi řekne at tohle smažu že nemám tyhle věci psát sem na blog !! Aee smůla já to nesmažu.. :/ !!! Aspon si uvědom jak si mě tím ublížila !!! Ae stejně ptm skoro celá třída ZŠ..rozdělil nás GYMPL..mno hold už na to nestačím..promint+ už nmůžu dál psát :'( je mi z toho špatně.....

POZASTAVENO 19.2. - 26.2.

18. února 2010 v 22:12 | HaNčA |  Info pro Vás

!!POZASTAVENO : 19.2. - 26.2. JSEM NA HORÁCH !!


POZASTAVENO!!POZASTAVENO!!POZASTAVENO!!POZASTAVENO!!POZASTAVENO!!POZASTAVENO!!POZASTAVENO!!POZASTAVENO!!POZASTAVENO!!POZASTAVENO!!POZASTAVENO!!POZASTAVENO!!POZASTAVENO!!POZASTAVENO!!POZASTAVENO!!POZASTAVENO!!POZASTAVENO!!POZASTAVENO!!POZASTAVENO!!POZASTAVENO!!POZASTAVENO!!POZASTAVENO!!POZASTAVENO!!POZASTAVENO!!POZASTAVENO!!POZASTAVENO!!POZASTAVENO!!POZASTAVENO!!POZASTAVENO!!POZASTAVENO!!POZASTAVENO!!POZASTAVENO!!POZASTAVENO!!POZASTAVENO!!POZASTAVENO!!POZASTAVENO!!POZASTAVENO!!POZASTAVENO!!POZASTAVENO!!POZASTAVENO!!POZASTAVENO!!POZASTAVENO!!POZASTAVENO!!POZASTAVENO!!POZASTAVENO!!POZASTAVENO!!POZASTAVENO!!POZASTAVENO!!POZASTAVENO!!POZASTAVENO!!POZASTAVENO!!POZASTAVENO!!POZASTAVENO!!POZASTAVENO!!POZASTAVENO!!POZASTAVENO!!POZASTAVENO!!POZASTAVENO!!POZASTAVENO!!POZASTAVENO!!POZASTAVENO!!POZASTAVENO!!POZASTAVENO!!POZASTAVENO!!POZASTAVENO!!POZASTAVENO!!POZASTAVENO!!POZASTAVENO!!POZASTAVENO!!POZASTAVENO!!POZASTAVENO!!POZASTAVENO!!

DÍKY ZA POCHOPENÍ-SONObrázek 3.kolo běžííí :)
3.kolo SONObrázek :D

18. února 2010 v 21:58 | HaNčA |  Soutěže

Táákže hlasujem :) (KLIK C.Č.) Drag and Drop or Double ClickChOOj :*

18. února 2010 v 21:34 | HaNčA |  Info pro Vás
Ahojj...tkže na BLOG jsem se nedostala dříve než ted..xD !! Ještě ted dopakovávám zítra na hory.. :) aee už mě to moc nebavilo tk sem šla na blog :D !! Takže v dalším článku ukončím SONObrázek 2.kolo - začnu 3.kolo..;) !! Jinak již od zítřka tu nejsem(ani ve škole..jupíí :D) prtž jedem už ráno :P ! Takže to dané pozastavení bude od 19.2.2010(což je zítra-pátek ;) - 26.2.2010(to je tký pátek :D) Jedem do NĚMECKA :) !! Takže ztm pp :*

čauVEcc...xD

15. února 2010 v 18:41 | HaNčA |  My Diary

Přečti si článek (klik na C.Č.)


↓Pro dnešek už JDUU :)↓

11. února 2010 v 19:21 | HaNčA |  My Diary

Tak DNESKA už KONČÍÍMM :) Zítra ale přijdu ;)!!Ted jen dodělám prezentaci na BIOLOGII a ptm se pudu učit na zítřejší matiku(budem psát.. :( PAK ordinace..JUPÍÍÍ (na BLOG jsem Vám přidala o 3 díly napřed tk si můžete přečíst ;) :D !! TAK JÁ JDUUU PP a předem BROOU :-* !!


168. díl - Mně lhát nemusíš (datum vysílání: 18.2.2010)

11. února 2010 v 19:14 | HaNčA |  Ordinace v růžové zahradě
Herečka Veronika Nová

Herečka Veronika Nová
Robert svádí Sylvu, ta se po opakovaných varováních snaží to ukončit a odjet s Matyášem do Prahy. Robert však využije toho, že operoval malé dítě, a k svodům přidá i image starostlivého hvězdného doktora.
Sylva se mu v nemocnici nabídne, ale Robert je hráč - milování zatím odmítne. Sylva kvůli němu zůstává v Kamenici. Vladimír a Zdena se chystají na operaci Honzíka Škopka, který se bojí doktorů, proto ho uspí u Vladimíra doma. Velkou konspiraci zkazí Honzíkův otec kvůli sporům s exmanželkou. Dítě ztrácí k Vladimírovi, Zdeně i matce důvěru a akce je odvolána. Když dojde k uskřinutí kýly a rázem jde o život, musejí vypomoci Dalibor a Sylva. Kristýna tlačí Petra, aby kvůli dítěti pořídil větší byt. Ten se proto pokusí získat hypotéku, ale v bance neuspěje. Kristýna to neprozřetelně svěří Robertovi, který má tak proti Petrovi další zbraň. U Hanáků jsou pak opět hádky. Eva dostala výpověď a Jakub musí za ní. Magda je přinucena je před Čestmírem krýt. Mrzí ji to a s Čestmírem si vážně promluví - ne vztah s Evou, ale jeho zákazy nutí Jakuba lhát. Ten jde do sebe a nabízí synovi to nejcennější - důvěru.

167. díl - Noc pravdy (datum vysílání: 16.2.2010)

11. února 2010 v 19:11 | HaNčA |  Ordinace v růžové zahradě

Ordinace 166. díl - herci Milan Bahul a Jan Šťastný
Herci Milan Bahul a Jan ŠťastnýZdena a Dalibor spolu operují a pak se dozvídají, že mohli být od pacienta nakaženi nebezpečným virem. Musejí na čtyřiadvacet hodin do karantény. Mají možnost bilancovat svůj vztah, Zdena však zůstává věrná Vladimírovi.
Infekce se nakonec nepotvrdí. Pusenský je požádán, aby vyšetřil Honzíka Škopka, který má panickou hrůzu z doktorů. Vladimír sice získá chlapcovu důvěru, ale nešťastná náhoda všechno zkazí. Zdena vidí, jak to Vladimír umí s dětmi a otevře náznakově otázku jejich společného potomka. Oskar s Monikou se starají o Šerého, zorganizují promítání jeho absolventského filmu a společenskou večeři. Při tom se projeví počínající láska Oskara a Moniky, jejíž dceři Oskar nahrazuje tátu. Čestmír chce, aby byl Jakub propuštěn z nemocnice, ale on uteče za Evou. Čestmír projeví pro Evu velkou míru pochopení, ale Jakubovi jeho vztah s ní stále zakazuje. Sylva si prodlužuje pobyt v Kamenici, čehož využije Robert. Stráví u ní noc, sice nevinnou, ale v závěru jí lásku stejně vyzná.

166.díl DENIÉRA(datum vysílání: 11.2.2010)

11. února 2010 v 18:56 | HaNčA |  Ordinace v růžové zahradě
Svatba - MUDr. Vladimír Pusenský na svatbě taky nesměl chybět
Svatba - MUDr. Vladimír Pusenský na svatbě taky nesměl chybět

Pusenský s Fryntou se ostře pohádají kvůli jedné diagnóze.
Ukáže se, že manžel pacientky je primář ortopedie v Hradci. Důrazně pak primáři vytkne tahání osobních problémů na pracoviště. Dalibora to vede k dohodě se Zdenou a Vladimírem. Nic ale netrvá věčně... Oskarovi se nedaří nastěhovat Gustava Šerého do šéru. Má kvůli tomu konflikt s Monikou. Ta mezitím jede s Míšou za manželem do vězení. Oskar přes vzájemné neshody pomáhá Míše zvládnout stresovou situaci a Gábina nakonec za všechny souhlasí a Gustava do šéru vezme. Jakub najde na internetu zveřejněné scény milostného aktu sebe a Evy. Zhroutí se a upadne do posttraumatického stavu. Čestmír šílí. Eva se snaží k Jakubovi dostat, ale Čestmír to rezolutně zakazuje. Robert stále víc provokuje Petra Hanáka. Využívá toho, že se Kristýna nedokáže vzdát kasina. Petr zuří, a tak Kristýna slibuje, že toho nechá. Robert nadbíhá Sylvě, které daruje drahý šperk a vezme ji na prestižní ples.

ČaVec :)

11. února 2010 v 18:41 | HaNčA |  My Diary

Ahooj!! Tak jak se mátee..mno já sem dnešek nějak přežila ..ae nechápu jak xD!


Dess-LADY GAGA

10. února 2010 v 18:35 | HaNčA |  Desingy tohoto Blogu

Jak se Vám líbíí?? PÍSEJTE komentííkky ;) !


AhOj :)

10. února 2010 v 17:14 | HaNčA |  My Diary
AHOOOJJJsmileys

SONObrázek 2.kolo :)

4. února 2010 v 18:29 | HaNčA |  Soutěže

KLIKNI NA CELÝ ČLÁNEK ;)


1.kolo SONObrázek-UKONČENÍ + VYHODNOCENÍ :)

4. února 2010 v 18:09 | HaNčA |  Soutěže

KLIK NA CELÝ ČLÁNEK ;)


/čUSíQ/ :*

4. února 2010 v 17:57 | HaNčA-AUTORKA xD |  My Diary

VELKÁÁ OMLUVA ŽE JSEM ZDE TAK DLOUHO NEBYLA :( !!!

Ještě jednou se moc omlouváám.. :( !! BLOG mě nějako přestal bavit a já jsem byla spíše na FACEBOOKu :) ! Musím Vám poděkovat za návštěvnost :* !! Dneska ukončím SONObrázek(víc v dálším článku)! MNOO jinak se mám fajn-dneska ORDINACE V RŮŽOVÉ ZAHRADĚ :-* JUPÍÍÍ :D!! ALE hrozně mě nasrala jedna učitelka-PAČOVSKÁ LUDMILKA :/ kráva jedna!!!ONA po nás chce nemožný...chce aby sme na obrácené straně lavičky(něco jako po provaze) uměli udělat holubičku a další kraviny :/ !!! NAVíc má svoje oblíbence(prtž choděj na gymnastiku) ale jko at si ta kráva nemyslí že my snad začnem chodit tky :( !!!DALA MĚ 4- mno prostě krááávaa s velkým K!!! Dneska na plavání.....kráva jedna!!! PREJ děláte si z nás dobrej den ne?! ještě jednou 300m a VEronika a spol. 400m ptm jestli budete hezky plavat tk pudete na skokaňák..:/ mno prostě kurva!!!!! Zejtra si to máme opravit.....jenomže já tu její debilní sestavu neumím...a navíc nwm k čemu potřebuju umět chodit na obrácené straně lavičce .. :( !!! KURVA!!!! Už se mě o ní psát nechce .. :/ :! !!! Tk ztm pp - jdu něco přidat a ukončit 1.kolo SONObrázek ;) !

°MŮJ ZDORJÍQ-!(kopíruj pouze s tímto Zdrojem)-Více-Zde

#~Nejkrásnější animka..♥ :P~#

#~Info~#
Jsem...ONLINE
Sbírka nových afíkůů...Turtle

←←sbírka SB


PRO MOJE SBÉČKA


toto si můžete dát na Blog!:)


Chceš nahoru↑