Březen 2010

JsEEM tuu ♥☻☺

21. března 2010 v 20:31 | HaNčA |  My Diary
TaKžžE se tU OpĚt HLásíím ♫..:)!!ZEjTRA vÁMM mLŮžu SLíBIT žE sem Na 100% přijdUU...♥♥☼ !!zEjtrAA aE budE ►BAD DAY◄ jeLiKOŽ pÍšeM Z OV(rodokmen) a CeLou HODinU zKOuší Z maTIKY...∟CELÝCH DLOUHÝCH 45 MIN. A BUDOU TO NÁHODNĚ VYLOSOVANÝ LIDI tkže i ty co už byli zkoušení :( ∟ !! A vE střEDU pÍŠEM z MATIKY čtvrtletku...NÉÉ *→←* !!doCela doST BlBej →WEEK← !! ChJoo...No NIC ... !! Tak Já Se JDu DÍvAT na TV aND UČIT ..Néé :( !! tÁÁk jÁ jDUU ↑↓bROuu NOCC ♥♥♫☼♫☼

!!!I♥thIs sOng !!!

15. března 2010 v 15:55 | HaNčA |  MuSiQ
Já Si NEMůŽu POmOCt.... Já TO žERUU... :-* ♥♥♥ !!! nEJdee POPsaT sLOvY...♥♥♥ !!! mOoccc..... ♥♥ !! tAKýý MáM k TÉTO pÍSNIčCEE mooc DůLežiTýý vztAH ♥♥ !! kDyŽ seM ho popRvÝÝ slyŠElÁÁ(v rádiu) TaKK Too Se Mi hROZněě líbil...né fatk MOOC ♥♥!!! chTĚLa SEM SI ho stÁHnout..KDyŽ tu NAJEDNOU seem NA ZásTáVCEE s MOjÍÍ "tehdy ještě kámoškou" KTErÁÁ je tED moJee nEJJLEpšíÍ BFFFFFFFF .... ♥♥♥ mÁm TĚ lÁDaa BARUu ♥♥ :-* !!! OnAA vyTáhlA MObIl A pUstiLAAA taM TenhLEE soNG ♥ No A PTM se TO NĚjÁÁK ODeHRálO A NAjednOU bfff :D :-* ♥♥♥ !!! MNo plosTĚĚ a POněvADŽ :D MÁm MOOC láFAA a ŽerRuu tUHlee pÍSNIčkuu ♥♥♥ :-* ☺☺☻☻☻!!!! bARuu SI mOEE :-*!!!

►ČáVeCC◄ ♥☻☺

15. března 2010 v 15:44 | HaNčA |  My Diary
AhOOj..↓→DneSKáá byL cELkÉÉm slušňáCKeej DaY ♫¶ !! mNo MOžNÁ JEštĚĚ dNEsKÁÁ dO měsTÁÁ vyRazÍM :) ↑☻☻! JiNÁÁk ve ŠkoLÉÉÉ to ceLkeeem šloo..MnOoo ♥♫☼ !!AlÉÉ zEjTRÁÁÁ...špaTTNéé ZPráVyy :( ¶píŠEEM z BižuLÉÉ-asAJc mě vyZkouŠííí z AJ-mSIm se naUČIT dĚJáák-NecHáPUu MAATIKu :D (vepsanOUU kružžnicii..se buDuu Muset uČIt :( :D ♫!! ÁÁ mSIm udĚLAt PrEzenTacii NA BiŽuLI#$%&...chjOooo ... ↓ !! mnO tK jÁ mOžNá JeŠTĚĚĚ Něco ObJEVííM NA BloGG ♥♥...tO DáM SEMM :D !! TK zTm PP ☺☻♥♦♣♠♦♣♠•◘○!!

PoHádkA ☺☻♥

14. března 2010 v 18:13 | HaNčA |  Různé
tAKŽE SEmm Se roZhodlÁÁ udĚLat POhÁDKuu ↓→☼◄ :) !Spočívá to v tom že já napíšu např. BYLA NEBYLA a ty napíšeš do komentu např. JEDNA KRÁVA :D a jede se dáál ;) ↓→ Je too sUPÉÉR..vid PanDOO ...hlavně ve škole :D # tÁÁK JÁ ZAČNU jUUU?? ◙☼►◄↕○◙↨→ TÁÁKŽŽE


BYLA


☼PixeLS☼

14. března 2010 v 18:01 | HaNčA |  Pixelky

:iconstarxxlight:klik na CČ

DessíQ - KRÁLÍČEK ♥ (JARNÍÍ :)

14. března 2010 v 17:55 | HaNčA |  Desingy tohoto Blogu
mĚ SE moooccc líbíí ♥♥ !!! cO VáMM ... ?? ☻☺♥

DESS ↓☻


IKONKA ♥♪

ZDROJÍQ ♫↕←


ALENKA V ŘÍŠI DIVŮ ... ♫☼

14. března 2010 v 16:37 | HaNčA |  Filmíky
V pÁtek 12.2.2010 sem byláá v kiněě na ALENKA V ŘÍŠI DIVŮŮ♥♥Ten FILMM se mi mooc líbil a tak sem se rozhodla že dáám aspon stručnej obsah a stručný info BlogÍsS☻♫☼►◄ !! JESTLI nevíš na co máš jít do KINÁÁÁ tak se běž určitě podívat na tenhle film..;) ´ŽhaVýý TIP :D ♥♥☻☻☻☺☺☺♦♣♠◙ !!!!

♥→AhOOOJ←♥→ ☻

14. března 2010 v 16:05 | HaNčA |  My Diary
AcHooj →☻♥!! Jáákpak se mátee ☻↓←...jÁÁ suppÉÉR ↓→↑∟↔☻♥▲! RozHOodla sEm se vYTvoŘitt Noveej JArNíí dESíQ "svěžííí" DEsÍQ ♥♥↓↑$$ !! jINááK v pÁtEK sEEEM byLáá v Kiněě na ALENCE V ŘÍŠI DIVŮ..☼►moooc klásnej filmíík♥♥♫ !! O něěm bude náslEDOOvat další ČLánÉÉK :) ☼ !!! tK jáÁ du psÁtT nExT tExT ◙♪♫◄zTM páááá ♥♥ !!

Obrázky-Zvířátka :)

6. března 2010 v 12:15 | HaNčA |  Různé

Zvířátkaa :)


Vzkaz for NIKOLÍNA

6. března 2010 v 9:27 | HaNčA |  My Diary
Jen na začátek.....Nikolo já za to nemůžu že ti 'někdo' umřel...a dcla chápu že ti je to líto že zrovna SISINA!!A nemysli si že seš jediná..mě sice nikdo neumřel.......ALE
Ae ptm nevidim důvod proč by se mě moe BFF nemohla zastávat..tebe se tky tvá BFF zastává... !! Já nechápu proč mi píšeš že sem se změnila tim myslim konkrétně..Hano kouni se plsky na sebe!!!Hle ty to mozna nevnimas ale my vime ze ses zmenila!!! Já tě nechápu...když si u nás spala a sou to asi 3 tejdny tak sme ještě byly nej BFF,vařili sme apod. A najednou mi sem začneš psát tyhle komentáře...a co že sem dávám nějakou hádku...TÍM jen dávám najevo jak se debilně chováte... MĚLI byste se nad sebou zamyslet... A ještě : KDYŽ píšete že sou to ubohý články apod. tk proč na ně odpovídáte.. ??!! TíM jen dokazujete to že ste ubohý vy... !!

:D tk tö si doporučuju přečíst..zvláště NIKOLÍNA + MICHALKA :D

3. března 2010 v 16:51 | HaNčA |  My Diary
Takžee..přibyly mi tu dalšíí velmi yábavné komnetáře...
mno a prej ze ses nenasrala vuuubec.... :D hele hano...zacala si si s tim sama takze tady nedelej "ublizenou"... MICHALKA- k tomu bych měla jedinou připomínku MICHALKO....je pravda ež jsem se nejdřív nasrala ae ptm sem jaksi pochopila o co ti de..pár lidišek mi v tom pomohlo.. :) !! Ted už vím co si za zač a co máš v plánu.. :) !!! Kdyžtak pro příšte HANKO :) !!! Nedělá, ublíženou..začala si ty sem psát komentáře na blog...sis to ho neměla všímat ae ty ses do toho vložila tk nekecej !!! a ted další komentík..Hele Hano klidni se´!!!!Ses fakt krava a nerikam to jenom ja!!!!A jako prober se abez is oplachnout hlavicku studenou hlavou!!!A tim ze sem das nasi hadku to jako je docela dost ubohy!!!Mno dyt ty ses sama o sobe uboha!!!Je to moje vec jako ja tam mam Nikolká a ty si hnedka musis dat Hanká a dztak mluvim o fcb kdybys nevedela!!!!!Uz bez do prdele!!!Jako ze sem davas takovhle trapny clanky tak dokazujes ze ses sama trapna!!!!Fakt uz me neser!!!Trapko..ten byl od NIKOLÍNA ... pro příšte HANKO :) !!! Jsem klidna...ae kdyby ses sklidnila ty tk by to bylo lepší.. :) !! Pro tebe možná kráva + pro MICHALKO... ae pro jiny ne !!! Zamysli se a sklidni..ani neumis psat... TWL PREJ.. oplachnout hlavicku studenou hlavou..zapoj mysl...nechtěla si spíš napsat vodou.. :D :D ?? Co ?? nevidíš v tom¨nějaký rozdíl..já jo a i ostatni lidi !!! Nemusim si op¨lachnout hlavu..spis bez ty.. !!! Mno a co je to moje věc co sem píšu..nemyslis.. ??!!! OPĚT pro tebe+ Michalku a možná i pro SÁRU ubohá..pro skoro všechnÿ normalni...!!Psala sem že je to tvoje věc.... ae moje věc je i to že si tam dám Hanká !! Nepudu...smůla !! Ï kdybych te srala sebe vic..nic s tim neudelas a ja nemyslim že jsou to trapný článka...Mno ještě jedna věc..dokazuješ pouze ty že seš trapna..jelikož kdyby si byla normalni tak na toto neodpovidas... HMMM????!!!!

Tk to mě fakt pobavilo :D :D

2. března 2010 v 17:54 | HaNčA |  My Diary
Tk když jsem přišla na FCB tk michalo myslíš si že něco dokážeš tím že dáč tento trapný článek na FCB :D... hej cum na blog hany..:D:D:D a precti si ten dlooouhej clanek..:D trosku chytnes vytlem:D a následovala odpoved do Nikolína Mišky Mokřížovic ..:D :D :D oky :D...TO mě opravdu pobavilo.. :D a poté ty komentáře tady na BLOGU ..Jako vadi ti to??,ZE TAM MAM MISI JMENO!!!NO a coTobe do toho nic neni!!!A je to moje BFF to nemuzePROBER se!!Sme v 21stoleti!!!!!A ja sem se nenasraa jeno msem se zeptala proc s mi nerekla ze si nekam jela!!!A NA FCB SEM KAZDEJ DEN!!!!FAKT UZ ME SERES!!!!!!CHovas se jak mala!!! ... mnO FAJnee..ae mám tu pár drobností.. VADÍ MI TO, JE MĚ DO TOHO NĚCO,UŽ SEM POCHOPILA ŽE STE bff, TO VÍM ŽE JE 21.století (to sem nepochopila-proč to píšeš..),neměla sem kredit,mno seš jenže bud od 20:00 bo 21:00 a to zas já ne....a můj problém to není !!!Nechovám se jak malá...to si myslíš pouze ty!!! tADY máš odpovědi i ty MICHALKO :D

°MŮJ ZDORJÍQ-!(kopíruj pouze s tímto Zdrojem)-Více-Zde

#~Nejkrásnější animka..♥ :P~#

#~Info~#
Jsem...ONLINE
Sbírka nových afíkůů...Turtle

←←sbírka SB


PRO MOJE SBÉČKA


toto si můžete dát na Blog!:)


Chceš nahoru↑